Notarieel familierecht

Nieuw artikel 411 BW: is ruil van goederen tussen een minderjarige en zijn voogd of toezeinde voogd wettelijk mogelijk of daarentegen wettelijk absoluut verboden?

Artikel 411 BW (inzake Werking van de voogdij )